Biz kendi arazimize ektiğimiz yem bitkilerini, kendi besi çiftliğimizde özenle yetiştirdiğimiz danalarımıza yediriyoruz. 1. sınıf mezbahada veteriner kontrolü ile, İslami usullere uygun olarak hijyenik şartlarda kesimlerimizi yapıyor, ISO, HACCP ve Helal belgeli tesisimizde ürünlerimizi üretiyoruz.Kendi çiftliğimiz, kendi yemlerimiz

Kendi çiftliğimizde, kendi ektiğimiz yemlerle yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanları İslami usullere göre kesiyoruz ve önce dinlendiriyoruz.

ISO, HACCP ve Helal Belgeli tesis

ISO, HACCP ve HELALDER Belgeli tesisimizde dinlendirilmiş etlerimizin en güzel kısımlarını, buradan antrikot olur, şuradan pirzola çıkar demeden köftelerimiz için ayırıyoruz.

Soya yok, katkı maddesi yok

Sinirlerinden itina ile arındırdığımız etleri 2 kez çekiyoruz ve bu lezzetin üstadı aile büyüklerimizin sırrı karışımı hazırlıyoruz. Asla katkı maddesi, soya kullanmıyoruz. Kıvamında karıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Asla dağılmıyor köftelerimiz.

1953'te nasılsa bugün de öyle

1953 yılında nasıl üretiyorsak bugün de öyle üretiyoruz. 65 yıl önce günde 50 kilo köfte karıyorduk, bugün 1 tondan fazla. Ama yine standar miktarlarda.

Günlük üretim, günlük sevkiyat

Ayranımızı, yoğurdumuzu, sütlacımızı günlük olarak hep kendimiz üretiyoruz. Aynen köftelerimiz gibi.